Виїзне інтегроване заняття до ліцею №141 та ІРЦ №13 здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, 23 березня 2026 року

Практика інклюзії: від теорії до реального досвіду

 23 березня 2026 року в межах підготовки здобувачів вищої освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулося виїзне інтегроване заняття для студентів першого року навчання другого (магістерського) рівня групи УЗО-25.

 Заняття проведено з дисциплін:

 «Управління інклюзивною освітою» (викладач – Васильєва Г.І., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти)

 «Організація освітнього процесу» (викладач – Панченко А.Г., кандидат наук з державного управління, доцент кафедри управління)

 Базами проведення стали:

 Інклюзивно-ресурсний центр № 13 Дніпровського району м. Києва

 Ліцей № 141 «ОРТ» м. Києва

 Під час заняття студенти:

  • закріпили теоретичні знання щодо впровадження інклюзивного навчання;
  • ознайомилися з організацією інклюзивного освітнього середовища;
  • побачили сучасне інтерактивне обладнання в дії;
  • вивчили практики супроводу осіб з особливими освітніми потребами.

 Особливу увагу було приділено діяльності ІРЦ та ефективній взаємодії з закладами освіти.

 Щиро дякуємо директору Ліцею № 141 «ОРТ» Юрію Кінькову та директорці ІРЦ № 13 Тетяні Лигомині за змістовну зустріч, цікаву екскурсію та плідну професійну дискусію.

 Такий формат навчання сприяє розвитку професійної компетентності майбутніх фахівців, формує розуміння міжвідомчої взаємодії.

OON 04 minOON 16 minOON 17 min